Öğretim Görevlisi Yazılı Sınav Sonuçları

02.04.2019 Tarihli Resmi Gazetede Yayınlanan İlan Üzerine Başvuru Yapan Adayların Meslek Yüksekokulu Giriş Sınavı Sonuçları
Makine Programı
Sıra No Ad-Soyad Ales Puanı Yüzdesi (%35) Not Ortalaması Yüzdesi (%30) Değerlendirme Notu Yazılı Sınav Notu  Yazılı Sınav Notu Yüzdesi (%35) Değerlendirme Notu Sonuç
1 Serkan Güneş 74,59763 26,1091705 64,53 19,359 45,4681705 95 33,25 78,7181705 Başarılı / Asil
2 Nurettin Okan Çaycı  79,57241 27,8503435 81,8 24,54 52,3903435 67 23,45 75,8403435 Yedek
                   
Elektronik Teknolojisi Programı
Sıra No Ad-Soyad Ales Puanı Yüzdesi (%35) Not Ortalaması Yüzdesi (%30) Değerlendirme Notu Yazılı Sınav Notu  Yazılı Sınav Notu Yüzdesi (%35) Değerlendirme Notu Sonuç
1 Ahmet Turgut 74,54509 26,0907815 65,7 19,71 45,8007815 85 29,75 75,5507815 Başarılı / Asil
2 Şahin Soydaş 75,147 26,30145 75,32 22,596 48,89745 65 22,75 71,64745 Yedek
                   
Bilgi Güvenliği ve Teknolojisi Programı
Sıra No Ad-Soyad Ales Puanı Yüzdesi (%35) Not Ortalaması Yüzdesi (%30) Değerlendirme Notu Yazılı Sınav Notu  Yazılı Sınav Notu Yüzdesi (%35) Değerlendirme Notu Sonuç
1 Atilla Hasan Turgut  85 29,75 78,76 23,628 53,378 90 31,5 84,878 Başarılı / Asil
2 Nurşah Çevik  81,10277 28,3859695 81,8 24,54 52,9259695 85 29,75 82,6759695 Yedek
                   
Lojistik Programı
Sıra No Ad-Soyad Ales Puanı Yüzdesi (%35) Not Ortalaması Yüzdesi (%30) Değerlendirme Notu Yazılı Sınav Notu Yüzdesi (%35) Değerlendirme Notu Sonuç
1 Pelin Karaca Kalkan 85,98 30,093 90,2 27,06 57,153 93 32,55 89,703 Başarılı / Asil
2 Egehan ÖZKAN 71,25 24,9375 83,2 24,96 49,8975 96 33,6 83,4975 Başarılı / Asil
3 Zeynep Açıkel 73,90391 25,8663685 96,26 28,878 54,7443685 81 28,35 83,0943685 Yedek
4 Olcay Özge Ersöz 83,44467 29,2056345 85,53 25,659 54,8646345 80 28 82,8646345 Yedek
Dijital Medya ve Pazarlama  Programı
Sıra No Ad-Soyad Ales Puanı Yüzdesi (%35) Not Ortalaması Yüzdesi (%30) Değerlendirme Notu Yazılı Sınav Notu Yüzdesi (%35) Değerlendirme Notu Sonuç
1 Doğuş Yüksel 80,0425 28,01 77,13 23,14 51,15 73 25,55 76,70 Başarılı / Asil
2 Bora Öç 85,70825 30,00 73,86 22,16 52,16 70 24,50 76,66 Başarılı / Asil
3 Tuğçe Esin Pınarbaşı 80,81463 28,29 88,56 26,57 54,85 60 21,00 75,85 Başarılı / Asil
4 Revşan Şen 81,29069 28,45 89,96 26,99 55,44 55 19,25 74,69 Yedek
5 Burcu Yılmaz 75,47974 26,42 93,93 28,18 54,60 52 18,20 72,80 Yedek
6 Hasan Ekmekçi 73,93862 25,88 72,19 21,66 47,54 72 25,20 72,74 Yedek
Bilgisayar Destekli Tasarım ve Animasyon  Programı
Sıra No Ad-Soyad Ales Puanı Yüzdesi (%35) Not Ortalaması Yüzdesi (%30) Değerlendirme Notu Yazılı Sınav Notu Yüzdesi (%35) Değerlendirme Notu Sonuç
1 Serap Keskin 75,77597 26,52 91,83 27,55 54,07 72 25,20 79,27 Başarılı / Asil
2 Ceren Ercoşkun 70,63722 24,72 82,8 24,84 49,56 65 22,75 72,31 Başarılı / Asil
3 Evrim Cengiz 70 24,50 88,1 26,43 50,93 60 21,00 71,93 Başarılı / Asil
4 Gülce Dölkeleş 75,61561 26,47 82,96 24,89 51,35 57 19,95 71,30 Yedek
5 Ayşen Mercan 79,67668 27,89 81,33 24,40 52,29 42 14,70 66,99 Yedek
6 Büşra Bulut 70 24,50 79,93 23,98 48,48 45 15,75 64,23 Yedek
NOT: Sonuç açıklanmayan kadrolar için öğretim üyesi alınmasına karar verilmiştir.