E-Ticaret ve Pazarlama Programı

Akademik Kadro

doğuş yüksel

Öğr. Gör. Doğuş YÜKSEL

E-Posta: dogus.yuksel@ostimteknik.edu.tr

Doğuş Yüksel, 2014 yılında zorunlu eğitimi 5 yıl olan İşletme Lisans Programı’nı 3 yılda tamamlayarak bölümünden mezun olmuştur. 2017 yılında Gazi Üniversitesi Pazarlama Tezli Yüksek Lisans Programı’nı "Pazarlamada Artırılmış Gerçeklik Uygulamalarının İşlevi Üzerine Nitel Bir Araştırma" tezi ile bölüm birinciliğiyle tamamlamıştır. Aynı yılda Gazi Üniversitesi’nde İşletme Doktora Programına kabul almıştır. Teknoloji ve pazarlamanın kesiştiği noktalarda akademik çalışmalarını yürütmektedir. Temel ilgi alanları, dijital pazarlama ve nöropazarlamadır. Sektöründe önde gelen Porsche, Levi’s, Hepsiburadagibi bir takımfirmalara danışmanlık hizmeti vermiştir.

 


bora öç

Öğr. Gör. Bora ÖÇ

E-Posta: bora.oc@ostimteknik.edu.tr

Telefon: +90 312 386 10 92 / 1651

BORA ÖÇ 1989 yılında Sivas'ta doğdu. İlk ve orta öğrenimini burada tamamladıktan sonra, lisans eğitimini 2011 yılında Ankara Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünde, yüksek lisans eğitimini de 2014 yılında yine aynı üniversitenin Sosyal Bilimler Enstitüsü Gazetecilik Anabilim Dalı'nda, "Türkiye'de Basın İlan Kurumu'nun yerel basına etkileri uygulamalı bir alan çalışması; Sivas yerel basını örneği" konulu teziyle tamamladı. Doktora eğitimine, Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Gazetecilik Anabilim Dalı'nda devam etmektedir.

 


nusret yurter

Dr. Öğr. Üyesi Nusret YURTER

E-Posta: nusret.yurter@ostimteknik.edu.tr

Telefon: +90 312 386 10 92 / 1651

Dr. Nusret Yurter, 1995 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Fizik Bölümünden mezun olmuştur. 1996 yılında yüksek lisans eğitimi için İngiltere’ye gitmiş ve Coventry Üniversitesinde pazarlama yüksek lisansını tamamlamıştır. Pazarlama yüksek lisansından sonra temel işletmecilik alanına yönelmiş ve 2003 yılında Afyon Kocatepe Üniversitesi İşletme Bölümünde doktorasını tamamlamıştır. 2001-2005 yıllarında Atılım Üniversitesinde görev almıştır. Uluslararası firmalarda üst düzey yöneticilik tecrübelerine sahiptir. Temel çalışma alanları işletmecilik ve pazarlamadır.