E-Ticaret ve Pazarlama Programı

Duyurular

14.02.2023:  Sevgili Öğrencilerimiz,
Ülkemizde yaşanan deprem felaketi sonrasında ülke genelinde yüksek öğretime yönelik alınan kararlara bağlı olarak 2022-2023 Eğitim ve Öğretim Yılı Bahar Döneminde öğrencilerimiz derslere çevrimiçi/ yüz yüze olarak katılabileceklerdir. Yüksekokulumuzda ders kayıtları 22-24 Şubat 2023 tarihlerinde yapılacak olup dersler 27 Şubat 2023 tarihinde başlayacaktır. Süreç ile ilgili gelişmeler web sayfamızda duyurulacaktır.
Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve başarılı bir dönem geçirmenizi dileriz 

Sevgili öğrencilerimiz;

Geleceği akıl, bilim, eğitim ve sağduyu ile güzelleştirme hedefimizde bizlerle olduğunuz için çok mutluyuz.

Ostim Teknik Üniversitesi ailesi olarak bilmenizi isteriz ki, kariyerinize odaklanarak attığımız her adımda tüm akademik ve idari kadromuzla daima yanınızda olacağız.

İçinde bulunduğumuz pandemi dolayısıyla E-Ticaret ve Pazarlama Programı güz dönemi eğitim-öğretim modelimizi uzaktan eğitim modeli olarak planladık.

Bu kapsamda, müfredatımızda yer alan bütün derslerimiz uzaktan eğitime uygun olarak tasarlandı.

Sektörün bu alanda istihdama yönelik ihtiyaç duyduğu alanlarda uzmanlaşmak için bölümümüzün dersleri arasında; Sosyal Medya Yönetimi, Arama Motoru Optimizasyonu, Görsel İletişim Tasarımı ve Online Satış Platformları gibi yenilikçi ve sektörün önemsediği konular yer almaktadır. E-Ticaret ve Pazarlama kavramlarına bakış açımızı geliştirerek zamana, mekâna ve teknolojiye uyumu birlikte bir yaşam felsefesi haline getireceğiz.

Bizler bu interaktif süreci kişisel ve mesleki kazanımlarınıza katkı sunarak zenginleştirecek, hayallerinizin bir adım ötesine geçmeniz için çalışacağız. Bizler sizlere bir şeyler öğretirken sizlerden de öğreneceğimiz çok şey olduğunun farkındayız.

Sizlerle daha güzel, sizlerle daha güçlüyüz!

Verimli bir eğitim-öğretim yılı diliyoruz.

Aramıza hoş geldiniz!

Öğr. Gör. Doğuş YÜKSEL                            Dr.Öğr.Üyesi. Nusret YURTER             Öğr. Gör. Bora ÖÇ

Pazarlama ve Reklamcılık Bölüm Başkanı