Dijital Medya ve Pazarlama

Akademik Kadro

 

Öğr. Gör. Doğuş YÜKSEL

Doğuş Yüksel, 2014 yılında zorunlu eğitimi 5 yıl olan İşletme Lisans Programı’nı 3 yılda tamamlayarak, bölümünden yüksek onur öğrencisi olarak mezun olmuştur. 2017 yılında Gazi Üniversitesi Pazarlama Tezli Yüksek Lisans Programı’nı “Pazarlamada Artırılmış Gerçeklik Uygulamalarının İşlevi Üzerine Nitel Bir Araştırma” adlı yüksek lisans tezini yazarak, bölüm birinciliğiyle tamamlamıştır. Aynı yılda Ankara Gazi Üniversitesi’nde İşletme Doktora Programına kabul almıştır. Teknoloji ve pazarlamanın kesiştiği noktalarda akademik çalışmalarını yürütmektedir. Temel ilgi alanları, dijital pazarlama, nöropazarlama ve endüstri 4.0’dır. Çeşitli üniversite ve etkinliklerde dijital medya ve pazarlama seminerleri vermekte ve atölye çalışmaları düzenlemektedir. Akademik çalışmalarının yanı sıra sektöründe önde gelen Porsche, Levi’s, Hepsiburada vb. firmalara dijital medya ve pazarlama alanında hizmetler üretmiştir.

E Mail: [email protected]                  Telefon: +90 312 386 10 92 / 1650                 Oda Numarası: 614

Bora ÖÇ  

Öğr. Gör. Bora ÖÇ 

BORA ÖÇ 1989 yılında Sivas'ta doğdu. İlk ve orta öğrenimini burada tamamladıktan sonra, lisans eğitimini 2011 yılında Ankara Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünde, yüksek lisans eğitimini de 2014 yılında yine aynı üniversitenin Sosyal Bilimler Enstitüsü Gazetecilik Anabilim Dalı'nda, "Türkiye'de Basın İlan Kurumu'nun yerel basına etkileri uygulamalı bir alan çalışması; Sivas yerel basını örneği" konulu teziyle tamamladı. Doktora eğitimine, Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Gazetecilik Anabilim Dalı'nda devam etmektedir.

E Mail: [email protected]                  Telefon: +90 312 386 10 92 / 1651                   Oda Numarası: 615

   

Dr. Öğr. Üyesi Nusret YURTER

Dr. Nusret Yurter, 1995 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Fizik Bölümünden mezun olmuştur. 1996 yılında yüksek lisans eğitimi için İngiltere’ye gitmiş ve Coventry Üniversitesinde pazarlama yüksek lisansını tamamlamıştır. Pazarlama yüksek lisansından sonra temel işletmecilik alanına yönelmiş ve 2003 yılında Afyon Kocatepe Üniversitesi İşletme Bölümünde doktorasını tamamlamıştır. 2001-2005 yıllarında Atılım Üniversitesinde görev almıştır. Uluslararası firmalarda üst düzey yöneticilik tecrübelerine sahiptir. Temel çalışma alanları işletmecilik ve pazarlamadır.