Bilişim Güvenliği Teknolojisi

Akademik Kadro

 

Levent Emmungil  

Dr. Öğr. Üyesi Levent EMMUNGİL

E-posta: levent.emmungil@ostimteknik.edu.tr

2002 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri bölümünde lisans öğrenimini tamamlamış, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Ortaöğretim Fen ve Matematik Alanları Eğitimi bölümünde sırasıyla 2004 ve 2009 yıllarında yüksek lisans ve doktora derecelerini almıştır.

Önlisans, lisans ve yüksek lisans düzeylerinde Yönetim Bilgi Sistemleri, Veritabanı Yönetim Sistemleri, İşletim Sistemleri, Öğretim Teknolojileri ve Materyal Geliştirme, Eğitimde Bilişim Teknolojileri, Bilgisayar Destekli Eğitim, Web Programlama, Açık Kaynak İşletim Sistemi, Sunucu İşletim Sistemi, Bilgisayar Sistemleri, Bilgisayar Donanımı, Bilgisayar Bakım Onarımı, Bilgisayar Ağları, Kablosuz Ağlar, Bilgisayar Grafiği Tasarımı derslerini yürütmüştür. Ayrıca özel sektörde teknoloji danışmanlığı hizmeti vermiştir.

Türkiye’nin ilk resmi elektronik kitabı olan Bilgisayar Donanımı kitabını yazmıştır. Bilgi Teknolojileri kaynaklarının verimli kullanılması, teknoloji harcamalarının düşürülmesi ve internet destekli eğitim alanlarında uzmanlaşmıştır.

 

 

 
Hasan Turgut  

Öğr. Gör. Atilla Hasan TURGUT (yarı zamanlı öğretim görevlisi)

E-Posta: hasan.turgut@ostimteknik.edu.tr

ODTÜ Bilgisayar Mühendisliği’den 1987’de mezun oldu. 1992’de ODTÜ İşletme Bölümünde yüksek lisans çalışmasını tamamladı. Halen ODTÜ İşletme Bölümünde Finans Doktorası çalışmasına devam etmektedir. İş hayatına 1988 yılında ASELSAN’da mühendis olarak başladı. Sırasıyla; Başarı Elektronik’te Bilgi Sistemleri Müdürü, Birleşmiş Milletler adına Sağlık Bakanlığında Bilişim Teknolojileri Danışmanı, Cybersoft ve Kunt Elektronik’te Proje Yöneticisi olarak görev yaptı. 2010’dan itibaren bağımsız danışman olarak, 2012’dan itibaren de kurucu ortak olarak HYT Yönetim ve Danışmanlık firmasında yönetim danışmanı olarak çalıştı. İyi seviyede İngilizce, Almanca, Rusça ve Azerbaycan dillerini bilmektedir.

 

     
 

Öğr. Gör. Nazmiye İNAM

E-Posta: nazmiye.inam@ostimteknik.edu.tr

Selçuk Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünden 2003 yılında mezun olmuştur. Lisans eğitimini Balıkesir Üniversitesi Necatibey Eğitim Fakültesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği bölümünde 2014 yılında tamamlamıştır. 2020 yılında Balıkesir Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi bölümünde Yüksek Lisans derecesini almıştır. Çeşitli özel kurumlarda farklı görevlerde bulunmuş aynı zamanda Milli Eğitim Bakanlığı’nda öğretmen olarak görev yapmıştır.

     
 

Öğr. Gör. Mutluhan YILMAZ

E-Posta: mutluhan.yilmaz@ostimteknik.edu.tr

Atatürk Üniversitesi mezundur. Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği bölümünde lisans eğitimini tamamlamış, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi bölümünde yüksek lisans derecesini almıştır. Bu süre zarfında özel okullarda görev yapmış, sırasıyla öğretmenlik ve idarecilik görevleri yürütmüştür. Öğretim Teknolojilerinde yeni eğilim ve yaklaşımlar üzerine araştırmalar yapmaktadır. 2016 yılında Vicdan-ı Net adında kısa roman tarzında bir kitabı yayımlanmıştır.

 

Bize
Sorun
-->