Araştırma Görevlisi Alımı Ön Değerlendirme Sonuçları

09.11.2019 Tarih ve 30590 sayılı Resmi Gazetede Yayınlanan

Araştırma Görevlisi Alımı Ön Değerlendirme Sonuçları ve Giriş Sınavı Bilgileri


Üniversitemiz İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve Mühendislik Fakültesine alımı yapılacak olan Araştırma Görevlisi kadrosu için 11.05.2019 tarihinde yapılan ilan süresi 27.05.2019 tarihinde sona ermiştir. “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav İle Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” gereğince yapılan ön değerlendirme sonucunda giriş sınavına katılma hakkı kazanan adayların isimleri ve sınav bilgileri aşağıda belirtilmiş olup, OSTİM Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü konferans salonunda giriş sınavı için hazır bulunmaları gerekmektedir.

Sınav Tarihi:

29.05.2019

Sınav Saati:

10:00

Sınav Yeri:

OSTİM Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü

 

Adres:

OSTİM Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü 100. Yıl Bulvarı No: 101/A 06370 OSTİM / Ankara - TÜRKİYE

Tel:

+90 312 386 01 21

 

Ostim Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü

Sıra No

Ad-Soyad

Ales Puanı

Yüzdesi (%60)

Yabancı Dil Puanı

Yüzdesi (%40)

Değerlendirme Notu

Sınava Katılım Durumu

1

Hasan Buğra YILDIRIM

88

52,8

83

33,2

86

Sınava Girmeye Hak Kazandı.

2

Safa DÖRTERLER

81

48,6

80

32

80,6

Sınava Girmeye Hak Kazandı.

Ostim Teknik Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü

Sıra No

Ad-Soyad

Ales Puanı

Yüzdesi (%60)

Yabancı Dil Puanı

Yüzdesi (%40)

Değerlendirme Notu

Sınava Katılım Durumu

1

Kübra TÜL

88

52,8

98

39,2

92

Sınava Girmeye Hak Kazandı.

2

Beyrek DURDURUR

89

53,4

92

36,8

90,2

Sınava Girmeye Hak Kazandı.

3

Ömer Emin ÇINAR

82

49,2

96

38,4

87,6

Sınava Girmeye Hak Kazandı.

4

Abdullah AKAYDIN

87

52,2

87

34,8

87

Sınava Girmeye Hak Kazandı.

5

Yunus Emre ATEŞ

80

48

92

36,8

84,8

Sınava Girmeye Hak Kazandı.

6

Taha Fehmi DAĞTEKİN

85

51

83

33,2

84,2

Sınava Girmeye Hak Kazandı.

7

Zeynep Sıdıka SEVEN

83

49,8

85

34

83,8

Sınava Girmeye Hak Kazandı.

8

Alper Nail ERDOĞAN

85

51

80

32

83

Sınava Girmeye Hak Kazandı.

9

Sadullah ESMER

81

48,6

83

33,2

81,8

Sınava Girmeye Hak Kazandı.

10

Esat AKKÖSE

80

48

81

32,4

80,4

Sınava Girmeye Hak Kazandı.

11

Betül YÜRDEM

80

48

80

32

80

 

12

Gökhan KARAÇOBAN

73

43,8

90

36

79,8

 

13

Fermude AKSU

78

46,8

80

32

78,8

 

 

Ostim Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği Bölümü

Sıra No

Ad-Soyad

Ales Puanı

Yüzdesi (%60)

Yabancı Dil Puanı

Yüzdesi (%40)

Değerlendirme Notu

Sınava Katılım Durumu

1

Mehmet Furkan ÖZBEY

87

52,2

81

32,4

84,6

Sınava Girmeye Hak Kazandı.

2

Onur Serdar CAN

82

49,2

88

35,2

84,4

Sınava Girmeye Hak Kazandı.

3

Mehmet Can TÜRK

76

45,6

96

38,4

84

Sınava Girmeye Hak Kazandı.

4

Betül DEMİRCİ

82

49,2

85

34

83,2

Sınava Girmeye Hak Kazandı.

5

Uğur İnanç İNCİ

81

48,6

81

32,4

81

Sınava Girmeye Hak Kazandı.

6

Abdullah EMÜL

75

45

90

36

81

Sınava Girmeye Hak Kazandı.

7

Cemil BERÇİN

77

46,2

86

34,4

80,6

Sınava Girmeye Hak Kazandı.

8

Mustafa GÖKTAŞ

77

46,2

85

34

80,2

Sınava Girmeye Hak Kazandı.

9

Gözde DEMİRBAŞ

80

48

80

32

80

Sınava Girmeye Hak Kazandı.

10

Kaan BİTİRİM

76

45,6

82

32,8

78,4

Sınava Girmeye Hak Kazandı.

11

Ahmet Devlet ÖZÇELİK

73

43,8

80

32

75,8

 

Ostim Teknik Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman Bölümü

Sıra No

Ad-Soyad

Ales Puanı

Yüzdesi (%60)

Yabancı Dil Puanı

Yüzdesi (%40)

Değerlendirme Notu

Sınava Katılım Durumu

1

Ahmet Atıf ÇOBAN

92

55,2

91

36,4

91,6

Sınava Girmeye Hak Kazandı.

2

Melihcan YÜCEL

86

51,6

92

36,8

88,4

Sınava Girmeye Hak Kazandı.

3

Esra ÇAKIR

81

48,6

96

38,4

87

Sınava Girmeye Hak Kazandı.

4

Seray KAĞITÇI

83

49,8

93

37,2

87

Sınava Girmeye Hak Kazandı.

5

Kansu ÖZÇELİK

84

50,4

91

36,4

86,8

Sınava Girmeye Hak Kazandı.

6

Ferhat TUTKAL

84

50,4

90

36

86,4

Sınava Girmeye Hak Kazandı.

7

Mustafa Çağrı AYKAÇ

82

49,2

91

36,4

85,6

Sınava Girmeye Hak Kazandı.

8

Furkan ERAVCI

82

49,2

90

36

85,2

Sınava Girmeye Hak Kazandı.

9

Doğukan TARAKÇI

79

47,4

92

36,8

84,2

Sınava Girmeye Hak Kazandı.

10

Merve Şahin

80

48

90

36

84

Sınava Girmeye Hak Kazandı.

11

Kürşat ATALAY

83

49,8

85

34

83,8

 

12

Kadriye Sena ERDOĞAN

82

49,2

86

34,4

83,6

 

13

Fatma Rümeysa AKSOY

84

50,4

81

32,4

82,8

 

14

Sultan Nihan SALEPCİ

79

47,4

88

35,2

82,6

 

15

Gülsüm Elik BESDİŞ

82

49,2

83

33,2

82,4

 

16

Zeynep Sümeyra BAKIR

76

45,6

91

36,4

82

 

17

Aykan UNCU

72

43,2

96

38,4

81,6

 

18

Abdullah Çağru UÇUCU

74

44,4

93

37,2

81,6

 

19

Ayten Nahide KORKMAZ

75

45

91

36,4

81,4

 

20

Suzan ŞAHİN

80

48

83

33,2

81,2

 

21

Elif Gökçe KIYAK

72

43,2

95

38

81,2

 

22

Serhan KARADENİZ

77

46,2

87

34,8

81

 

23

Oğuz Gazi KAPLAN

76

45,6

88

35,2

80,8

 

24

Mustafa Atakan CEYLAN

76

45,6

88

35,2

80,8

 

25

İsmail CANÖZ

78

46,8

85

34

80,8

 

26

Aynur SÜSAY

77

46,2

86

34,4

80,6

 

27

Furkan SERDAR

72

43,2

93

37,2

80,4

 

28

Gamze YILMAZ

74

44,4

90

36

80,4

 

29

Fevzi ÖLMEZ

77

46,2

85

34

80,2

 

30

Cemre Nur ÇETİN

78

46,8

83

33,2

80

 

31

Merve ÇELİK

76

45,6

82

32,8

78,4

 

32

Ufuk DURU

74

44,4

85

34

78,4

 

33

Hakan AVCI

74

44,4

83

33,2

77,6

 

34

Oğuz ŞİMŞEK

71

42,6

87

34,8

77,4

 

35

Dilek AYDOĞDU

72

43,2

85

34

77,2

 

36

Recep Ragıp ERCANKAL

73

43,8

82

32,8

76,6

 

37

Sevda KARADEMİR

73

43,8

80

32

75,8

 

38

Sinan AKINCI

72

43,2

81

32,4

75,6

 

39

Sercan UZUN

75

45

73

29,2

74,2

 

40

Şeyma BAŞBUĞ

70

42

80

32

74

 

 

Ostim Teknik Üniversitesi Yazılım Mühendisliği Bölümü

Sıra No

Ad-Soyad

Ales Puanı

Yüzdesi (%60)

Yabancı Dil Puanı

Yüzdesi (%40)

Değerlendirme Notu

Sınava Katılım Durumu

1

Levent AYDIN

72

43,2

82

32,8

76

Sınava Girmeye Hak Kazandı.